کورنیش تفرجگاه محبوب مردم لبنان

  • 2016-12-10 10:18:17

کورنیش یک  تفرجگاه مورد علاقه  لبنانی هاست. خانواده ها، زوج ها و گروه های مختلف گردشگری  در امتداد  آن به پرسه زدن و پیاده روی مشغول میشوند وبرای استراحت به صرف قهوه و قلیان در یکی از کافه های مجاور ان میپردازند. در حالی که بسیاری از مردم محلی بر این باورند  که کورنیش از  قلب  بیروت در خیابان پاریس اغاز میشود و به باشگاه موتور قایق بادبانی سنت در العین ختم میشود مسیری که از شرق شروع میشود و در غرب به پایان میرسد

شما میتوانید زمان زیادی از اقامت در بیروت را به  پیاده روی بپردازید و از تماشای مردان پا به سن گذاشته ای که مشغول بازی  تخته نرد هستند مخصوصا در یک شنبه شب لذت ببرید، شما همچنین میتوانید از جاذبه های تفریحی لونا پارک لذت ببرید مخصوصا تفریح مشترک و مورد علاقه کودکان و بزرگسالان که همان  چرخ و فلک است.

ماهیگیری در  کورنیش یک سرگرمی محبوب است، به خصوص برای مردمی که  در ناحیه ای نزدیک به دیوار  کورنیش سکونت دارند ، جدای از این شما میتوانید ماشین خود را در نزدیکی یکی از نیمکت های ساحلی در کورنیش پارک کنید و بر روی نیمکت بنشینید و سفارش قلیان بدهید و همراه با پخش موسیقی از ان لذت ببرید.

تدوین و گرد اوری این مقاله بر عهده بانک اطلاعاتی لاچین سیر بوده است لذا هر گونه کپی برداری از ان بدون اجازه از صاحب اثر( بانک اطلاعاتی لاچین سیر) ممنوع و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.