Ibis Deira City Center

هتل  Dubai Ibis Deira City Centre Hotel در مرکز بافت تاریخی شهر دبی قرار گرفته  و روبه‌ روی مرکز خرید سیتی‌سنتر دیره و در منطقه‌ ی تجاری پور سعید واقع شده است .

هتل امکانات مدرن و زیبایی را به همراه رستورانهای عالی به میهمانان خود ارائه میدهد و نکته قابل توجه دیگر آن نزدیکی به متروی دبی و بسیاری از جاذبه های گردشی شهر است . ظرف 5 دقیقه میتوان به فرودگاه بین المللی دبی و 15 دقیقه به مرکز تجارت جهانی دسترسی پیدا کرد.

اطلاعات تماس هتل :

Fax : ٢٩٢۵٠٠١

Phone : ٢٩٢۵٠٠٠

این هتل در سال ۲۰۰۸ تأسیس شده و مجموعأ  دارای ۳۶۵ اتاقِ میباشد که تمامی اتاق ها شامل امکاناتی از قبیل :  تهویه‌ی مطبوع، فضای شیک و راحت و مدرن ، حمام و تخت خوابهای راحت و نرم و اینترنت بی سیم رایگان برای تمام اتاق ها میباشند .

هتل شامل امکانات ورزشی و بدنسازی نیز بوده و میهمانان هتل میتوانند دررستوران دومینو انواع غذاهای بین المللی  را با منوی کامل انتخاب و میل نمایند .علاوه بر این، چندین رستوران در نزدیک هتل قرار دارند و می‏توانند غذاهای مختلفی را امتحان کنند.

فاصله تا نزدیک‌ترین فرودگاه 3 کیلومتر ، معادل 3 دقیقه میباشد .

آدرس هتل از فرودگاه بین المللی : جاده‌ ی منتهی به فرودگاه بین‌المللی دبی را دنبال کنید تا به دیره (Deira) برسید. به سمت چپ و جاده‌ی شیخ رشید (Sheikh Rashid) بپیچید و سپس به اولین خیابانِ سمت راست، خیابان هشتم، بپیچید؛ هتل ۲۰۰ متر جلوتر، سمت راست خیابان

قرار گرفته است.

آدرس هتل از مرکز تجارت جهانی دبی (World Trade Centre) : از خیابان شیخ زاید (Sheikh Zayed) به سمت دبی بروید و بعد از پل قرهود (Garhoud Bridge) به سمت دیره (Deira) بروید. از خروجی دیره و تونل به سمت منطقه‌ی پور سعید (port Saeed)

رفته و بعد از تونل به سمت راست و جاده الاتحاد (Ittihad) بپیچید. سپس به اولین خیابانِ سمت راست، خیابان هشتم، بپیچید؛ هتل ۲۰۰ متر جلوتر، سمت راست خیابان قرار گرفته است.

گالری

نقشه

تورهای مرتبط

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

CAPTCHA Image

نظرات